Pińczów

Zapraszamy na szkolenie do ETAPU I i II oraz na przeszkolenie H do Pińczowa. Szkolenie przeprowadzone będzie za wyciągarką stacjonarną. Zajęcia odbywają się na sprzęcie zakupionym w tym roku, nowe skrzydła Nemo XX Dudka, nowe uprzęże Manix MacParatechnology. Na szkolenie przyjmujemy nie więcej jak 6 pilotów. Szkolenie do dwóch* ETAPÓW jednocześnie w cenie 1999zł. Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest ukończenie 15 roku życia (zgoda rodziców lub opiekunów prawnych jeśli nie ma się skończonych 18lat), oraz wykształcenie minimum podstawowe. Nasza baza jest zlokalizowana na terenie Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie przepięknie położonego między zalewem w Pińczowie a rzeką Nidą z jej urokliwymi zakolami. W pobliżu Pińczowa znajdziecie wiele atrakcji turystycznych wartych obejrzenia, a w samym mieście bardzo dobrą infastrukturę gastronomiczną. W wolnych chwilach można popływać na kajakach, odpocząć na plaży zalewu, lub rzeki.Zapraszamy. 1400zł-ETAP I+H, 1999-ETAP I i II+H,  999zł-ETAP II+H (12 lotów, każdy dodatkowy płatny 35zł). Uprawnienia H w cenie 450zł dla pilotów posiadających ŚK.

*Dwa Etapy szkolenia/około 30 lotów.

W wakacje szkolenia prowadzone są od poniedziałku do piątku po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Możliwość zakwaterowania w pokojach pilota na terenie aeroklubu lub w namiotach.

 

INFORMACJE

Wojtek Łuczyński "Troll" 662148367

29.04.2017 - 07.05.2017
CENA : 1999/1400/999/450
PIŃCZÓW

Zapraszamy na szkolenie do ETAPU I i II oraz na przeszkolenie H do Pińczowa. Szkolenie przeprowadzone będzie za wyciągarką stacjonarną. Zajęcia odbywają się na sprzęcie zakupionym w tym roku, nowe skrzydła Nemo XX Dudka, nowe uprzęże Manix MacParatechnology. Na szkolenie przyjmujemy nie więcej jak 6 pilotów. Szkolenie do dwóch* ETAPÓW jednocześnie w cenie 1999zł. Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest ukończenie 15 roku życia (zgoda rodziców lub opiekunów prawnych jeśli nie ma się skończonych 18lat), oraz wykształcenie minimum podstawowe. Nasza baza jest zlokalizowana na terenie Aeroklubu Regionalnego w Pińczowie przepięknie położonego między zalewem w Pińczowie a rzeką Nidą z jej urokliwymi zakolami. W pobliżu Pińczowa znajdziecie wiele atrakcji turystycznych wartych obejrzenia, a w samym mieście bardzo dobrą infastrukturę gastronomiczną. W wolnych chwilach można popływać na kajakach, odpocząć na plaży zalewu, lub rzeki.Zapraszamy. 1400zł-ETAP I+H, 1999-ETAP I i II+H, 999zł-ETAP II+H (12 lotów, każdy dodatkowy płatny 35zł). Uprawnienia H w cenie 450zł dla pilotów posiadających ŚK.

*Dwa Etapy szkolenia/około 30 lotów.

W wakacje szkolenia prowadzone są od poniedziałku do piątku po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Możliwość zakwaterowania w pokojach pilota na terenie aeroklubu lub w namiotach.

 

 

INFORMACJE

Wojtek Łuczyński "Troll" 662148367

10.06.2017 - 18.06.2017
CENA : 1999/1400/999/450
Ukraina, zakola Dniestru i Karpaty

Miejsce szkolenia Ukraina. W zależności od pogody klify nad Diestrem, oraz Karpaty, czyli tak jak nasze Bieszczady. Wymagany paszport.

Zapraszamy na zagraniczne szkolenie dwuetapowe górskie. Celem szkolenia jest przygotowanie piltów do samodzielnych lotów i egzaminu na Świadectwo Kwalifikacji pilota paralotni. Jako jedyna szkoła w Polsce zabieramy pilotów na szkolenie za granicę i szkolimy kandydatów od podstaw. Atutem takiego szkolenia jest szkolenie w bardzo małych grupach,  maksymalnie 6 pilotów przypadających na dwóch instruktorów. To praktycznie zajęcia w trybie indywidualnym. Kolejną zaletą takiego szkolenia jest nasza obecność od rana do wieczora, więc można zadawać pytania, dyskutować, omawiać miniony dzień. Gwarancją Waszego bezpieczeństwa jest nasze doświadczenie, oraz ogromna wiedza zdobyta praktycznie przez każdego z nas. Zbyszek Gotkiewicz jest również autorem doskonałej książki dotyczącej bezpieczeństwa "Suma wszystkich blędów w paraotniarstwie", więc na miejscu będzie można zadawać mu pytania Was nurtujące. Oboje chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą, ponieważ Wasze bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.
Bardzo ważną informacją dla Was jest to że, szkolić się będziecie na nowiutkich paralotniach NEMO XX produkcji Dudek Paragliders. To najnowsza konstrukcja naszego producenta w klasie EN A. Paralotnie które przy zachowaniu maksymalnego pasywnego bezpieczeństwa mają osiągi skrzydeł o klasę wyższej.
Podana cena to cena za ETAP I i II szkolenia paralotniowego. To szkolenie przygotuje Was do egzaminu na ŚK. Jeśli pogoda dopisze również zapoznacie się ze specyfiką lotów żaglowych i termicznych. Nigdzie w tak krótkim czasie tego nie osiągniecie. Jest to możliwe tylko dzięki małym grupą które nigdy nie będą większe niż 6 osób.

W cenie zagwarantowany:

1.Przejazd busem szkoły z Rybarzowic na Ukrainę
2.Transport na miejscu na stoki szkoleniowe.
3.Zakwaterowanie 
Każdy z uczestników musi wykupić ubezpieczenie KL i NW z akcją ratowniczą śmigłowcem. Wyżywienie we własnym zakresie

Minimalna ilość uczestników 5. maksymalna 6.
Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w powietrzu

 

INFORMACJE

Wojtek Łuczyński "Troll" 662148367

18.08.2017 - 27.08.2017
CENA : 2499zł
Słowenia/Chorwacja

Zapraszamy na kompleksowe łączone dwuetapowe szkolenie paralotniowe do Słowenii i Chorwacji. Jako pierwsza i jedyna szkoła w Polsce prowadzimy szkolenia łączone dwuetapowe przygotowujące do egzaminu na Świadectwo Kwalifikacji za granicą. Szkolimy na nowych paralotniach NEMO XX, nowych uprzężach MANIX MacParatechnology, szkolimy w grupach maksymalnie 6 osobowych. To sprawia że na jednego instruktora przypada maksymalnie 3 uczestników zajęć. Jako pierwsza i jedna z nielicznych polskich szkół paralotniowych posiadamy zezwolenie na szkolenie na terenie Słowenii. Nade wszystko posiadamy ogromne doświadczenie a priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo. Nasze motto to "Uczymy Latać". I to jest prawda. Na szkoleniu z nami naprawdę uczysz się latać, nie zlatywać. Dużo uwagi poświęcamy na grund handling, umiejętność panowania nad skrzydłem na ziemi. Szkolenia na Słowenii i Chorwacji to dynamiczne, aktywne w pilotażu szkolenie, gdzie kontakt z termiką, żagiel jest częścią planu szkoleniowego. Ponieważ mieszkamy razem, jemy razem, macie niepowtażalną szansę na zadawanie nieograniczonych ilości pytań przez cały dzień i okres szkolenia. Zbyszek Gotkiewicz, autor kultowej książki "Suma Wszystkich Błędów w Paralotniarstwie" zawsze chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Cena zawiera Transport z Polski, transport na miejscu, zakwaterowanie. W cenie nie jest zawarte ubezpieczenie KL/NW oraz OC. KL i NW muszą być z opcją ratowniczą śmigłowcem. Takie ubezpieczenia są do kupienia na stronie np. www.finansowachata.pl Wyżywienie również we własnym zakresie. Zakwaterowanie w apartamencie z basenem.

INFORMACJE

Wszystkie informacje pod numerem telefonu 662148367

23.09.2017 - 30.09.2017
CENA : 2699zł (Etap I i II), 1999zł (Etap II)