Paralotnie Uprzęże Akcesoria Systemy ratunkowe PPG-PPGG

Uprzęże

DUDEK PARAGLIDERS

DISCO

Uprząż zaprojektowana do latania dla przyjemności

Konstrukcja siedziska ze zredukowaną, elastyczną deską zastosowana w uprzęży Disco to rozwiązanie pośrednie pomiędzy uprzężami typu hamak i tradycyjnymi z siedziskiem z deską. Pozwala ono na zachowanie komfortu przy niewielkiej wadze. Usztywnione oparcie i nowe, ergonomiczne siedzisko zapewniają maksymalną wygodę podczas długich lotów. Cztery rozmiary oraz duży zakres regulacji umożliwia dokładne dopasowanie do indywidualnych upodobań każdego pilota. Duża tylna kieszeń ( 23 l ) z miejscem na Camelbak oraz kieszeń pod siedziskiem i kieszenie boczne z powodzeniem pomieszczą wszystko co pilot zabiera ze sobą w powietrze.

Ochrona i bezpieczeństwo

Nowy układ taśm daje dużą stabilność i znacznie zmniejsza niebezpieczeństwo startu z niezapiętymi taśmami udowymi. Certyfikowany protektor gąbkowo-powietrzny o grubości 15 cm bardzo dobrze chroni kręgosłup pilota. Zintegrowany kontener na spadochron ratunkowy znajduje się z tyłu, za protektorem. Uchwyt wyzwalający umieszczony jest w łatwo dostępnym miejscu na prawym boku uprzęży.

Wygoda i wszechstronność

Dzięki zastosowaniu lekkich i trwałych materiałów doskonałej jakości Disco waży zaledwie 3,2 kg w rozmiarze M (kompletna uprząż z karabinkami i belką speedsystemu ). Disco to komfortowa uprząż dla początkujących i rekreacyjnie latających pilotów. Zadowoli również bardziej doświadczonych poszukujących lekkiej i wygodnej uprzęży bez kokonu. Mała waga, niewielkie gabaryty po złożeniu, duża ilość kieszeni, łożyskowane i wymienne bloczki Duroll - to wszystko składa się na wysoki komfort użytkowania. Uprząż dostosowana jest do latania z podnóżkiem dostępnym jako wyposażenie dodatkowe.

Tkanina: 5012 Cordura Ripstop 160 g/m2, Delinova 100 200 g/m2, Delinova 75 130g/m2, Dominico 41 g/m2, Lycra 210 g/m2

Protektor: Gąbkowo-powietrzny 15 cm

Taśmy: Poliester 1780 daN, Poliamid 1200 daN

Klamry: Finsterwalder, AustriAlpin

Karabinki: SupAir

INNE MODELE:

  • Karma II
  • Techno
  • Kuik II
  • Kuik II Krashbox Module (Airbag)
  • Kuik II Reversible Backpack - Airbag
  • Combo

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I CENY

TEL. 662 148 367

PEŁNA OFERTA NA STRONIE - www.shop.topparagliding.net

Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image